www.grifk.fi/jaakiekko

In English På Svenska Etusivu

Yhteystiedot kaudelle 2016-2017

Joukkueenjohtajat:

Joukkueenjohtaja: Sami Villa   050 413 0714, sami_villa(at)msn.com

 

**********************************************************************************************

Pelijoukkueenjohtaja (Green): Mauri Asmundela, mauri.asmundela@elisanet.fi, 040 576 8944

********************************************************************************************* 

Pelijoukkueenjohtaja (White): Esa Kurula, esa.kurula@kurula.com, 040 556 9550

 ********************************************************************************************* 

Valmentajat:

Vastuuvalmentaja: Joni Salovaara, jonisalovaara@hotmail.com, 050 444 9991

 

*********************************************************************

Valmentaja: 

 

***********************************************************************

Valmentaja: Tom Sandell, tom.sandell@corarefinish.fi,  040 900 6524

***********************************************************************

 

Maalivahtivalmentaja: 

 

*************************************************************************

Huoltajat:

Huoltaja: Harri Hahkala

 

 **************************************************************************

Huoltaja: Jalo Patosalmi

 

********************************************************************************

Huoltaja: Pekka Helin

 

********************************************************************************* 

Huoltaja: Sami Niemelä ja Jarkko Lipo 

 

  

Rahastonhoitaja ja kahvilavastaava, turnausvastaava:

Rahastonhoitaja: Katja Tähkä 040 5448630

Kahvilavastaava: Riitta Saarinen 040 727 3795 ( iltaisin)

Turnausvastaava: Jonna Havu 045 265 0869

Varainhankintavastaava: Pekka Helin 0400 526 522

  

Seuran valmennuspäällikkö:

Valmennuspäällikkö: Tuomas Valosaari, tuomas.valosaari(at)grifk.fi  045 6790048

 

 

 

 

Copyright © IFK Grankulla Ishockey rf